Na Otvorenom prvenstvu grada Zagreba u kajaku, kanuu i dragonboatu i 20. Memorijalnoj utrci "Matija Ljubek" na zagrebačkom Jarunu sudjelovale su i članice Zadar Dragonboat kluba. U Zadar se vraćaju sa srebrom oko vrata!
- Energija i adrenalin su se ujedinili i učinili ovo naše PRVO iskustvo u utrkama dragonboata nečim jedinstvenim!!! Sve, baš sve je bilo kako treba! Vratili smo se u naš Zadar okićeni srebrom!!!! Ma šta vam više reći!? Vaše Z-MAJKE su briljirale i možete samo biti ponosni na njih! , napisale su na facebooku.



