Nakon 10 dana odličnog futsala na igralištu u Arbanasima završen je Zara Dental Kup - Arbanasi 2021. U velikom finalu MNK Varoš Zara Dental Centar svladala je CB Nitu s 4:1, dok je treće mjesto zauzela momčad Smiljevca koja je s 5:2 bila bolja od CB Tin.
Najboljim igračem turnira proglašen je igrač Varoši Zara Dental Centar Karlo Klarin, najbolji strijelac bio je Toni Katalinić iz Tina, a najbolji vratar Jakov Pinčić iz Nite.
U juniorskom dijelu turnira naslovom prvaka okitili su se momci iz CB Dišpet pa se tako voditelj Marko Vukić može pohvaliti da je osvojio oba trofeja na ovogodišnjem turniru. Strijelci u finalnoj pobjedi 4:0 protiv MNK Tehnička bili su Romano Vukoša, Donat Senkić (autogol), Luka Škara te Šime Župan. Osim Vukića, s dva trofeja tako se može pohvaliti i obitelj Župan, jer je Šimin otac Dragan bio jedna od ključnih karika Varoši.
Treće mjesto osvojile su Jazine 2, pobjedom protiv biogradskih Gauna 8:2. Najboljim igračem kod juniora proglašen je Marin Senkić iz CB Dišpet, najbolji strijelac bio je Martin Čirjak iz momčadi Jazine 2, dok je najbolji vratar Matko Miletić iz pobjedničkog sastava.





