Mural hrvatskog vojnika na Bulevaru koji je jutros osvanuo sa srcem na šljemu umjesto hrvatskim grbom, kao takav nije dugo izdržao. Naime, ponovno nepoznati počinitelj crnom je bojom prekrio srce.
Nekima sporni mural na tom je mjestu već 20-ak godina, a postao je aktualan nakon što je predsjednik zadarskog SFP-a Danijel Radeta zatražio od gradonačelnika Branka Dukića da ga ukloni zbog, kako on smatra, ustaških obilježja. Pored murala potom je održan i prosvjed zadarskog Tornada i nekoliko branteljskih udruga koji su poručili da mural ima hrvatska, a ne ustaška obilježja, te da će ga kao takvog braniti.