Šime Mršić podnio je ostavku na mjesto državnog tajnika u Ministarstvu poljoprivrede.
„Ja vam samo mogu reći da se povlačim s pozicije državnog tajnika iz osobnih razloga. Iza ove odluke naravno ne stoji nikakva afera što neki pojedinci pokušavaju implicirati. Svoj posao sam od prvog do zadnjeg dana radio časno i odgovorno i to je sve što za sada mogu reći“, izjavio je Mršić za Novi radio.
U politici će i dalje djelovati na lokalnoj i regionalnoj razini. Mršić je, naime, predsjednik HDZ-a u Biogradu na Moru te potpredsjednik Županijske organizacije HDZ-a.
"Naravno da ću i dalje biti aktivan u ovom našem lokalnom i regionalnom političkom životu", poručio je Mršić.