Uznemiren slušatelj iz Biograda na Moru poslao nam je sliku ulaza u Dom zdravlja.

Kaže kako građani već mjesecima upozoravaju na činjenicu da nemaju najobičniju kvaku na vratima nego umjesto toga za ulazi im služi štap obješen o komad tkanine.
Obzirom da je vikend, do odgovornih je danas bilo teško doći, no svakako ćemo se potruditi saznati zašto građani koji mjesečno izdvajaju pozamašne iznose za zdravstvo, nemaju na ulazu u zdravstvenu ustanovu kvaku nego štap.
