U Bibinjama je ovo poslijepodne, oko 16 sati buknuo požar samo 100 metara od kuća i magistrale, desno od PZ Lonići. Vatrogasne postrojbe su na terenu, te gase požar uz pomoć dva kanadera i airtracktor.
- Pozivam mještane Bibinja na mir i staloženost. Pobjedili smo i veće ugroze od ove. Bibinje će se i ovaj puta obraniti, poručio je načelnik Općine Bibinje Šime Sekula.
VATRA DOŠLA BLIZU KUĆA Načelnik Bibinja poziva mještane na mir i staloženost
U Bibinjama je ovo poslijepodne, oko 16 sati buknuo požar samo 100 metara od kuća i magistrale, desno od PZ Lonići. Vatrogasne postrojbe su na terenu, te gase požar uz pomoć dva kanadera i airtracktor.- Pozivam mještane Bibinja na mir i staloženost....