Društvo oboljelih od multiple skleroze Zadarske županije ovaj petak obilježava Svjetski dan oboljelih od MS-a!
Rezervirajte petak, 27.05., kako bi sudjelovali u 4. Zadarskom MS điru!
Kao i do sada, okupljanje sudionika je od 10 sati na Forumu (ispred Arheološkog muzeja uz glazbeni program), a đir kreće u 11 sati!
Preko Šetnice do Pozdrava suncu pa sve do cilja na trgu Tri bunara odnosno u parku kraj crkve Gospe od Zdravlja!
Na cilju vas očekuju brojna iznenađenja i pokloni koje su omogućili Grad Zadar i Zadarska županija, Nasadi d.o.o, Jerkin ljekovito bilje, Srednja škola Stanka Ožanića i ŠPUD!
Nadamo se da ćete svoju kavu i pauzu na poslu zamijeniti šetnjom s nama kako bi pokazali solidarnost te zajedno s nama podigli svijest o ovoj bolesti!
Vidimo se u petak!